KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606140

nr 1660 6140

Bertil Arkrans

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 25x20 cm, oramad

Bertil Arkrans, svensk målare född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:39:59

Bertil Arkrans

Läs mer om Bertil Arkrans