KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606140
nr 1660 6140
Bertil Arkrans
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 25x20 cm, oramad
Bertil Arkrans, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:39:59